Wybierz język

Witamy w Cannes

Villa Cannes znajduje się w doskonałej lokalizacji na Półwyspie Helskim w centrum miasta Jastarnia. Do portu jachtowego i Zatoki Puckiej 300 metrów, do plaży tylko 350 metrów. Odległość do sąsiedniego kurortu Jurata wynosi 2,5 km, a do miejscowości Hel 12,5 km. Nowoczesny obiekt Villa Cannes oddany do użytku w lipcu 2015r. Wyposażony jest w windę, dzięki której istnieje możliwość dojechania na każde piętro. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy w całym budynku bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu. Wystrój Villi tak jak pokojów i apartamentów utrzymany jest w jawnych beżowych barwach, w akcencie Riwiery Francuskiej w odniesieniu do miasta Cannes w którym odbywają się corocznie festiwale filmowe. W barze i restauracji serwowane są drinki i typowe polskie oraz śródziemnomorskie dania. Obecnie serwowane są śniadania kontynentalne w formie bufetu szwedzkiego. Nasi goście mogą zwiedzać okolice na wynajętym rowerze. Zapewniamy bezpłatny parking.


W Jastarni od wiosny 2015r jest nowo wybudowana ścieżka rowerowa. Jej trasa ciągnie się od Jastarni poprzez Władysławowo aż do Pucka. Główną atrakcją w mieście Jastarnia jest nowe molo, ktore wchodzi w głąb morza aż 120 m. Przy molo znajdziemy szkółki do nauki surfingu, para lotni i innych dyscyplin sportów wodnych. Nie można pominąć również latarni morskiej, która stoi od północnej strony Morza Bałtyckiego. W miejscowości Jastarnia spotkamy liczne bary, restauracje i dyskoteki. Można rownież wypróbować swoich umiejętności w karaoke przy dobrym drinku. Nie należy przejść obojętnie w czasie pobytu w mieście obok wspaniałych koncertów muzycznych i występów kabaretowych przy specjalnie utworzonej scenie w samym centrum miasta. W samej Jastarni istnieje rownież lotnisko dla samolotów gdzie można skorzystać odpłatnie z podziwiania wspaniałej panoramy Jastarni oraz innych miast nad Morzem Bałtyckim. Dla wszystkich bywalców starszych i młodszych czekają w mieście Jastarnia wesołe miasteczka, które wprowadzają w lepszy nastrój i dodadzą nam odrobinę podwyższonej adrenaliny.Video

Pokój dwuosobowy

W cenie pokoju śniadanie w formie bufetu. Możliwość dostawki dla dziecka do lat dwóch.

Apartament DWUPOKOJOWY

Możliwość wykorzystania do 4 osób. W cenie apartamentu śniadanie w formie bufetu. Apartament wyposażony jest w łóżko małżeńskie oraz sofkę dwuosobową.

Pokój dwuosobowy

W cenie pokoju śniadanie w formie bufetu.